NOWA STRONA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

21 luty 2018

Szanowni Mieszkańcy Pruszkowa!

Czy odwiedziliście Państwo nową stronę Budżetu Obywatelskiego?

Aby zapewnić Państwu komfort w dostępie do informacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa została udostępniona nowoczesna, funkcjonalna i przyjazna strona internetowa zarządzająca treścią budżetu obywatelskiego, dostosowana do urządzeń mobilnych : http://budzet-obywatelski.ehost.pl/ oraz aplikacja elektroniczna do zgłaszania wniosków, a później do głosowania na zweryfikowane i zaakceptowane projekty:

http://pruszkow.citizenpro.pl/

To nie wszystko! Jeśli nie wiedzą Państwo w jakim obszarze leży ulica przy której zamieszkujecie? Możecie sprawdzić za pomocą kolejnego udostępnionego programu pt. BO 2019 - Podział na Obszary :   http://miasto.pruszkow.pl/obszary/

Za pomocą tego programu możecie dodatkowo sprawdzić miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, rejestr mienia komunalnego – informacje istotne przy projektach inwestycyjnych oraz dodatkowo zgłosić projekt.  

Wszystko w jednym miejscu!

Mieszkasz w Pruszkowie i ukończyłeś 14 lat? Poznaj cele i zasady budżetu obywatelskiego - wejdź na stronę BO i zapoznaj się.

Wszystkie informacje i terminy związane z tworzeniem i realizacją budżetu obywatelskiego na 2019 rok są zamieszczane na nowej stronie Budżetu Obywatelskiego dostępnej na miejskiej stronie internetowej- zakładka Budżet Obywatelski : http://budzet-obywatelski.ehost.pl/

Zapraszamy! Wejdź i przekonaj się sam! Budżet Obywatelski działa!

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego

e-mail:budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl