Zajęcia dla Seniorów - Spektakl „OTWARCIE SEZONU”

6 czerwca 2018

Jeśli macie ochotę zobaczyć dobry spektakl to serdecznie zapraszamy do Teatru Kwadrat w Warszawie na sztukę pt. Otwarcie sezonu” - autor Michael McKeever

w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza.

"Otwarcie sezonu" to komedia o teatrze, w której autor zagląda za kulisy, pokazując prywatne życie gwiazd, pełne pikantnych szczegółów.

Krótka recenzja! Mallory Dupre to wielka aktorka, która wprost żyje swoim zawodem, scenicznymi alter-ego i chłonięciem coraz to nowych plotek na swój temat. Gdy pewnego dnia wprowadza się niej nie mniej sławny znienawidzony ojciec – jej życie przewraca się do góry nogami. Czy ich wzajemna niechęć doprowadzi do tragedii? A może do szeregu zabawnych zwrotów akcji?

Koniecznie musicie się tego dowiedzieć!

Znakomita obsada – nie będziecie zawiedzeni. W rolach głównych występują: Ewa Kasprzyk, Daniel Olbrychski, Kamil Kula, Anna Oberc i Marcin Piętowski.

Zapisy na spektakl 7 czerwca br. o godz. 12.00 w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Jasnej 3 w Pruszkowie.

Wyjazd 14 czerwca br. z przystanków:

   - godz. 17.30 – ul. Plantowa, vis a vis SP nr 2

   - godz. 17.40 - obok USC, ul. B.Prusa

Spektakl realizowany w ramach projektu partycypacyjnego BO 2018- Zajęcia dla Seniorów.

Wszelkie informacje dotyczące Zajęć dla Seniorów (w tym Regulamin) do uzyskania w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Jasna 3, Pruszków, tel. 22 728 44 97, cal@mopspruszkow.pl,www.mopspruszkow.pl – zakładka Zajęcia dla Seniorów – Projekt obywatelski realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Realizator projektu: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa
e-mail: budżetobywatelski@miasto.pruszkow.pl