SENIORADA II -SPACERY Z KIJKAMI NORDIC WALKING

7 maja 2018

Miesiąc maj pod względem realizacji projektów miękkich z Budżetu Obywatelskiego 2018 zapowiada się rewelacyjnie, a piękna pogoda zachęca do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna jest nieodłącznym atrybutem życia człowieka.

W ramach realizacji projektu obywatelskiego SENIORADA II zapraszamy seniorów 60+, zamieszkałych w Pruszkowie, do wspólnego spacerowania z kijkami Nordic Walking!

Nordic walking, czyli marsz z kijkami, cieszy się popularnością na całym świecie. To aktywność fizyczna, która poprawia jakość życia. Technika nordic walking nie jest skomplikowana i można przyswoić ją samodzielnie, ale my zachęcamy do spacerów pod okiem profesjonalnego instruktora.

Przy okazji spacerów będzie można poćwiczyć w miarę swoich możliwości na siłowni plenerowej.

Spotykamy się w każdy poniedziałek od 7 maja do 25 czerwca 2018r, o godzinie 10.00 przed Spółdzielczym Domem Kultury na Hubala. Zapraszamy!

Seniorada II- inicjatywa społeczna, utworzona w ramach Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa 2018 i finansowana ze środków tego budżetu. Wszelkie informacje dotyczące Seniorady II (w tym Regulamin) do uzyskania w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Jasna 3, Pruszków, tel. 22 728 44 97, cal@mopspruszkow.pl,www.mopspruszkow.pl – zakładka Seniorada II

Realizator projektu: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie
Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego
e-mail: budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl