DLACZEGO WARTO ZGŁOSIĆ PROJEKT DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO?

24 luty 2018

Budżet obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu naszego miasta. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych ciekawych pomysłów na rzecz mieszkańców, przyczyniających się do poprawienia funkcjonowania nie tylko własnej okolicy, ale i całego miasta.

Do budżetu obywatelskiego zgłaszać można projekty, które dotyczą najróżniejszych sfer naszego życia: sportu, rekreacji, edukacji, kultury, komunikacji, ochrony środowiska, pomocy społecznej, przestrzeni publicznej, zieleni miejskiej itp.

A co powstanie dzięki Tobie? Pójdź za przykładem innych mieszkańców i włącz się w rozwój naszego miasta! Czekamy właśnie na Ciebie!

Przypominamy, masz czas do 9 marca aby zgłosić swój projekt. Możesz to zrobić: najprościej za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na - http://pruszkow.citizenpro.pl/ lub złożyć w formie papierowej w kancelarii Urzędu Miasta w kopercie z napisem "BUDŻET OBYWATELSKI" w godzinach pracy Urzędu albo przesłać drogą mailową na adres: budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl

Pamiętaj, zbierz 30 podpisów poparcia, tylko od mieszkańców ze swojego obszaru!

Wszystkie potrzebne do tego materiały i informacje znajdziesz na stronie internetowej www.pruszkow.pl w zakładce Budżet Obywatelski 2018 - http://budzet-obywatelski.ehost.pl/

Jeżeli masz wątpliwości jak poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy? Szukasz pomocy w określeniu kosztów inwestycji, wskazaniu gruntu czy zapisów planów zagospodarowania przestrzennego?

Na te i inne pytania będziesz mógł uzyskać odpowiedź na dyżurze konsultacyjnym w każdy poniedziałek do 5 marca (włącznie) w godz.16.00 - 18.00 w Urzędzie Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16 w sali 21. Nie zwlekaj, przyjdź!

Zadbaj o to by zdążyć na czas! Zaangażuj się już dziś! CZEKAMY NA CIEBIE!

Zgłoś projekt i zabłyśnij pomysłem!

 

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego
e-mail: budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl
tel.: 604 790 760