WEEKEND Z BUDŻETEM OBYWATELSKIM PRUSZKOWA!

15 czerwiec 2018

Szanowni Mieszkańcy Pruszkowa!

Czy głosowaliście już na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ? Jeśli nie, to macie szansę zagłosować w formie papierowej i osobiście oddać swoją kartę do głosowania w najbliższy weekend!

Punkt mobilny do głosowania, będzie aż w 4 miejscach na terenie Pruszkowa.
A gdzie możecie nas spotkać?

W sobotę 16 czerwca br. w godzinach 10.00-13.00 stoisko nasze będzie na Pikniku Rodzinnym w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Lipowej 31, natomiast popołudniu gościmy od 14.00 do 18.00 na Powitaniu lata w Malichach - Rodzinny piknik pod miastem. Lokalizacja punktu - boisko sportowe przy ul. Spacerowej.

To jeszcze nie wszystko !!!
Również w sobotę będziemy w godzinach 13.00-18.00 na Rodzinnym Festynie Profilaktycznym na rzecz Osiedla Staszica w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej.

W niedzielę 17 czerwca br. punkt mobilny będzie w Parku Kościuszki na Pikniku Rodzinnym Mieszkańców i Organizacji Pozarządowych w godzinach 12.00-18.00.

Dla osób które, chcą głosować za pomocą karty interaktywnej, podajemy link: https://pruszkow.citizenpro.pl/

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców na wymienione wyżej imprezy, pełne niesamowitych atrakcji i miłych niespodzianek oraz do stoiska Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa do głosowania. Do zobaczenia !

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa
e-mail:budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl