AUTORZE PROJEKTU -WYPROMUJ SWÓJ PROJEKT!

23 maja 2018

Nie masz pomysłu na plakat promujący Twój projekt w III Edycji Budżetu Obywatelskiego Puszkowa na rok 2019? Skorzystaj z bezpłatnego wzoru, który przygotował Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego specjalnie dla Ciebie.

Każdy Autor projektu zainteresowany promocją swojego projektu/ów, na które będzie można głosować w ramach III Edycji BO 20189 może skorzystać ze wzoru plakatu przygotowanego specjalnie na tę okazję. Wzór został zaprojektowany i przygotowany do druku, aby ułatwić promocję zainteresowanym osobom. Wystarczy wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa - http://budzet-obywatelski.ehost.pl/ oraz na pokazujące się okno informacyjne WYPROMUJ SWÓJ PROJEKT! wypełnić plakat, wstawiając Nr PROJEKTU Z LISTY PROJEKTÓW PODDANYCH POD GŁOSOWANIE , NR OBSZARU , TYTUŁ PROJEKTU, KRÓTKI OPIS ORAZ KOSZT REALIZACJI PROJEKTU   i plakat jest gotowy do wygenerowania. Możesz wydrukować go samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy! Jeśli prześlesz wypełniony plakat na e-maila budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl w godzinach pracy Urzędu Miasta, wydrukujemy go dla Ciebie niezwłocznie, w ilości do 30 szt. w formacie A-3 (Ilość dotyczy 1 projektu). Odbiór osobisty, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru.

Projektodawco, masz realną szansę na włączenie się w promocję własnego projektu! Promuj swój projekt! W opinii Autorów zwycięskich projektów realizowanych w poprzednich edycjach, kluczowe oprócz zgłoszenia dobrego projektu, było zainteresowanie Budżetem Obywatelskim Pruszkowa swoich sąsiadów, przyjaciół, znajomych oraz innych mieszańców obszaru i nie tylko swojego obszaru. Wypełnij plakat zachęcający do głosowania na swój projekt, korzystając z udostępnionego wzoru i WYPROMUJ SWÓJ PROJEKT! aby mógł być realizowany w roku 2019.

Pamiętaj! Promując swój projekt i zachęcając do głosowania zwiększasz szanse na jego wybór przez mieszkańców. TO proste! Wystarczy wejść na podaną stronę internetową i skorzystać z ze wzoru.

Zachęcamy AUTORZE PROJEKTU -WYPROMUJ SWÓJ PROJEKT!

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego.
e-mail: budżetobywatelski@miasto.pruszkow.pl