ZAJĘCIA DLA SENIORÓW - SPACERY Z KIJKAMI NORDIC WALKING

7 maja 2018

Zajęcia dla Seniorów to kolejny partycypacyjny projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Piękna pogoda, która towarzyszy mam od kilku dni, zachęca do aktywności fizycznej tak istotnej dla Seniorów. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu przynosi więcej korzyści dla zdrowia i co ważne ćwicząc na świeżym powietrzu czujesz się lepiej.

Seniorze - odczuwasz potrzebę wytchnienia, przestrzeni, wolności, świeżego powietrza, wiatru we włosach, oddechu pełną piersią, widoku pięknej natury, spokoju, zapachu drzew, śpiewu ptaków??

Wyjdź z domu i uśmiechnij się do życia a ono uśmiechnie się do Ciebie.

Ogromna dawka powietrza dotlenia cały Twój organizm, dzięki czemu pobudza cały organizm i jego wszystkie układy, narządy, tkanki, komórki. Przebywanie na świeżym powietrzu oprócz bezpośredniego kontaktu z naturalnym światłem, dostarczy Ci niezbędną do życia witaminę D.

Przekonaj się sam i wyjdź wreszcie z czterech ścian i weź udział w spacerach z kijkami Nordic Walking pod okiem profesjonalnego instruktora.

Spotykamy 7 maja 2018r o godz. 11.00 przy wodzie oligoceńskiej ul. Helenowska.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki i piątki, w godz. 11:00 – 12:00 i potrwają do 26.10.2018r. Nie będzie zajęć 1.06.2018r. oraz w przerwie wakacyjnej od 16.07.2018r. do 20.08.2018r.W upały zakładamy możliwość zmiany godziny.

Wszelkie informacje dotyczące Zajęć dla Seniorów (w tym Regulamin) do uzyskania w Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Jasna 3, Pruszków, tel. 22 728 44 97, cal@mopspruszkow.pl,www.mopspruszkow.pl – zakładka Zajęcia dla Seniorów – Projekt obywatelski

Realizator projektu: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa
e-mail: budżetobywatelski@miasto.pruszkow.pl