MASZ 3 DNI! OSTATNIA SZANSA, ABY ZGŁOSIĆ PROJEKT DO BO 2019!

7 marca 2018

Do 9 marca wszyscy mieszkańcy Pruszkowa, którzy ukończyli 14 lat mogą składać swoje propozycje do budżetu obywatelskiego.

Budżet obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu miejskiego. Dzięki niemu możecie Państwo przygotowywać własne projekty i popierać te zgłoszone przez innych, które w Państwa opinii najbardziej przyczynią się do rozwoju najbliższego otoczenia.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Masz jeszcze 3 dni i zgłoś projekt w tej Edycji. Następna szansa dopiero za rok! Rozdysponuj przyznane środki finansowe na Twój Obszar.

Zastanów się, co powinno zostać wykonane w ramach środków budżetu obywatelskiego, opracuj swój pomysł. Sprawdź jaką kwotą dysponujesz ! Wskaż miejsce, wyceń projekt, zbierz 30 podpisów – poparcia z Twojego obszaru i zgłoś projekt na formularzu zgłoszeniowym.

Możesz to zrobić:

a) elektronicznie za pomocą interaktywnego formularza aplikacji elektronicznej : http://pruszkow.citizenpro.pl/ lub,

b) tradycyjnie w formie papierowej w kancelarii Urzędu Miasta Pruszkowa w kopercie z napisem „BUDŻET OBYWATELSKI” w godzinach pracy Urzędu lub,

c) zeskanowany formularz przesłać wraz z załącznikami mailem na budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl

Wszystkie potrzebne informacje, załączniki znajdziesz na stronie internetowej budżetu obywatelskiego dostępnej: http://budzet-obywatelski.ehost.pl/

Kwota w Obszarach: http://budzet-obywatelski.ehost.pl/budzet-krok-po-kroku-3-12/

Regulamin BO 2019: http://budzet-obywatelski.ehost.pl/budzet-krok-po-kroku-3-3/

Formularze do pobrania: http://budzet-obywatelski.ehost.pl/budzet-krok-po-kroku-3-8/

Pamiętaj! Termin zgłaszania projektów upływa 9 marca. Masz jeszcze szansę.

Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa

e-mail: budzetobywatelski@miasto.pruszkow.pl